Luxusní Ubytování v soukromí Rezidence Mandragora**** 
Vám nabízí 4 druhy pokojů. 

Recepce

 Příjezd: od 14:00 hod
Odjezd: do 10:00 hod
Recepce není stále otevřená, prosíme, informujte nás o hodině
Vašeho příjezdu. Lze se domluvit
i na pozdních příjezdech. 

Jídlo a snídaně

 Potraviny s čerstvým pečivem a kávomatem v budobě. Naproti pekárna Smékal s posezením. V okolí mnoho možností- Crosscafé, McDonald´s, Star Bucks atd. Obědy - Restaurace Plzeňka s denním menu přímo naproti Rezidenci.

Vybavení pro děti

Postýlka s matrací vč. peřinky a polštáře, vanička, bedna s hračkami, nočník, dětská dřevěná židlička/stoleček, přenosná polstrovaná polohovací židlička s hrazdou. Vše na vyžádání lze připravit na pokoj zdarma. 

Storno podmínky

Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte do 1 dne před datem příjezdu, nebude vám účtován žádný další poplatek, ale zaplacená záloha za delší pobyty (min. 4 noci) propadá. 

           Ubytování v soukromí ****       

Stručný popis

Rezidence Mandragora je Ubytování v soukromí oficiálně certifikované na ****.
Nachází se u historického centra Pardubic v blízkosti Perštýnského náměstí a Zámku Pardubic. Provedení všech interiérů bylo navrženo s jemností a důvtipem, aby podtrhlo ducha 120ti letého objektu.
Máme 4 možnosti designové ubytování - 1 pokoj s vestavnou vanou u postele, 2 studia včetně vybavené kuchyně a 1 apartmán s vybavenou kuchyní a oddělenou ložnicí. Ve všech pokojích je samostatná koupelna s WC, TV Smart, DVD. Standardem je ložní prádlo, luxusní péřové deky, ručníky, fén, hygienické potřeby, šampony, mýdlo, konvice pro přípravu čaje a kávy.
Ve studiích a apartmánu je klimatizace.

Nabízíme služby na vysoké úrovni, kdy přístup k našim návštěvníkům je vždy s maximální a osobní péčí. K dispozici je Wi-Fi zdarma a za příplatek masážní služby. Na snídani si lze zajít do přízemí, kde jsou potraviny s kávovarem a čerstvým pečivem. Dále je hned naproti pekárna Smékal s posezením. Celkově je v okolí mnoho dalších možností, kde se nasnídat - např. Cross café, McDonald´s, Star Bucks atd.

Veřejného placené parkoviště je vzdálené 350m nebo lze zaparkovat přímo na ulici za příplatek. 
V kryté garáži lze pouze zaparkovat motocykly či kola.

Přímo naproti domu je výborná restaurace Plzeňka, která vaří i o víkendu polední menu.
Potraviny s možností kávomatu se nachází v budově.