Pokoj 4B

16 m2, 1 manželská postel 150 x 200 cm

Popis: Nejmenší pokoj s vestavěnou vanou českého výrobce Santech v podlaze pokoje přímo před postelí. Pokoj lze propojit s apartmánem 4A. Vanu zkrášluje vestavná chromoterapie - léčba barevným světlem. Jako dokreslení relaxačního dojmu je k dispozici mořská sůl do koupele s dřevěnou lžící. Líbezným, odděleným koutem je i pohled z "pozice králů" na designové umyvadlo Duravit s TOPbaterií Hansgrohe Puravida, ve stejné serií u vany v termostatické variantě s mléčným sklem. V prostorách jsou použity designové obklady značky Aparici ve vzoru vlnek. A jako dlažba je vylita podlaha z přírodních kamínku mramoru ve světlém odstínu.
Pokoj není klimatizován, k dispozici je pouze stojanový ventilátor.

Pokoj s koupelnou - 2 v 1:  manželská postel 150 x 200 cm, vysoce kvalitní prošívaná péřová francouzská deka a 2 polštáře z prachového husího peří z čech, luxusní ložní souprava z bavlny, komoda se šuplíky, cukr, sůl a pepř, 2 skleničky, věšák s ramínky, botník, TV s českými programy +USB vstup, integrované DVD, 2 noční stolky, vana 80 x 170 cm s chromoterapií - léčba barevným světlem, sůl do vody s dávkovací dřevěnou lžící. Varná konvice na kávu a čaj, 2 hrníčky se lžičkami.

WC: závěsné WC se softclose sedátkem, umyvadlo se stojánkovou baterií Puravida, dlouhé zrcadlo, skleněná police, ručníky bílé ze 100% bavlny s vyšitým logem, značkové toaletní potřeby EverGreen vč. pantoflí, fén  

+ malý perníkový dáreček pro každého hosta   

Pokoj 4B